PZU

Beata Ciok Warszawa

O mnie

do wizytówki PZU

Beata Ciok

Wiedza i doświadczenia
Agentem Ubezpieczeniowym PZU jestem od 1996 roku. Początkowo zajmowałam się tylko ubezpieczeniami na życie. W 1998 roku rozpoczęłam także sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Współpraca z PZU, która trwa już prawie 20 lat, przynosi mi każdego dnia wiele radości i motywuje do dalszego rozwoju, by Klient był zawsze zadowolony z mojej pomocy oraz wsparcia, jakiego ode mnie oczekuje.

Profesjonalizm
Jestem Agentem należącym do grona Liderów w PZU. Niejednokrotnie moja praca była nagradzana przez Zespół Sprzedaży, z którym współpracuje, co więcej myślę, że duża ilość zadowolonych Klientów jest tego dowodem, że warto mi zaufać.

Zadowolenie moich Klientów
Zadowolenie Klientów oraz Ich zaufanie, jest dla mnie rzeczą priorytetową. Wychodzę z założenia, że do każdego Klienta trzeba podejść indywidualnie, a nie patrzeć przez pryzmat ogółu Klientów.

Jestem agentem mobilnym, czyli przyjeżdżam do klienta w wyznaczone miejsce z gotowymi dokumentami. Od listopada 2014 roku otworzyłam również placówkę przy ulicy Serockiej 25 w Warszawie.

Współpracuję obecnie ze swoją córką Aleksandrą Ciok.